Ulubione 0

Często zadawane pytania

Ogólnie

Staramy się jak najszybciej dostarczyć przesyłkę do Ciebie. Czas dostawy zależy od wybranego produktu. Zwykły czas produkcji to 1-2 dni robocze, ale w przypadku niektórych produktów czas produkcji może się wydłużyć do 7 dni.
Wysyłka zamówień:
Obrazy na płótnie:1-2 dni robocze
Obrazy na szkle:3 dni robocze
Obrazy z zegarem:3 dni robocze
Fototapety:2 dni robocze
Tapety:3 dni robocze
Fototapety na drzwi:3 dni robocze
Parawany:5 dni roboczych
Plakaty:4 dni robocze
Naklejki na ścianę:2–3 dni robocze
Według gabarytów przesyłki i niezawodności wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszego przewoźnika. Korzystamy z usług firm transportowych GLS, DPD i InPost. Koszt wysyłki to 23 zł, przy zamówieniach powyżej 450 zł wysyłka gratis.
Możesz dokonać płatności kartą, przelewem za pomocą internetowego konta lub możesz zapłacić gotówką za pobraniem.
Jeśli posiadasz kod rabatowy, podajesz go w ostatnim kroku zamówienia („przejdź do kasy → Zamów → Czy masz kupon rabatowy?” Po kliknięciu pojawi się pole, w którym możesz wprowadzić swój kod rabatowy.) Rabat zostanie odliczony na końcu zamówienia.

Obrazy na płótnie

Tak, obraz na płótnie jest naciągnięty na tzw. „BLIND“ ramę.
Rama ma grubość 16 mm.
Tak, nadruk na płótnie znajduje się również po bokach obrazu. Drukujemy wysokiej jakości kolorami, które zachowują swój kolor i nie blakną.
Do obrazów dołączamy haczyki i wkręty. Znajdziesz je przyczepione do folii bąbelkowej, w którą owinięty jest obraz.
Tak, po prostu prześlij swoje zdjęcie tutaj i wybierz rozmiar obrazu. Jeśli Twój edytor nie działa poprawnie, prześlij nam zdjęcie na adres e-mail info@domali.pl. Jak najszybciej wyślemy Ci więcej informacji, w tym podgląd Twojego obrazu.

Obrazy na szkle

Szkło je ma grubość 3 mm. Drukujemy wysokiej jakości UV drukiem bezpośrednio na szkło.
Do obrazu dodajemy samoprzylepne uchwyty.

Obrazy z zegarem

Tak. Tylko wskazówki są osobno, aby nie doszło do uszkodzenia podczas transportu.
Będziesz potrzebował 2x baterie typu AA, które nie są w zestawie.
Tak. Do wyboru są cztery kolory wskazówek i wiele wariantów wzoru tarczy. Podczas zakupu wieloczęściowego obrazu możesz wskazać, na której części ma się znajdować zegar.

Fototapety

Fototapety tworzymy z wysokiej jakości flizeliny.
Nie, powierzchnia fototapety jest gładka i ciemna.
Do fototapety dodajemy klej i instrukcję. Inne narzędzia oferujemy osobno w wygodnym opakowaniu.
Fototapetę dostarczamy w rolce, na której są wyznaczone i ponumerowane pojedyncze paski. U niektórych motywów fototapeta może przyjść już podzielona na pojedyncze części, które są ponumerowane dla łatwiejszego montażu. Do fototapety dodajemy również instrukcję oraz klej.
Tak, stworzymy indywidualna tapetę na wymiar i z wizualizacją. Ta usługa jest z dopłatą. Jeśli jesteś zainteresowany fototapetą na wymiar, to prosimy o kontakt drogą mailowąinfo@luxusniobrazy.cz.

Tapety

Tapety tworzymy z wysokiej jakości flizeliny premium o gramaturze 185 g/m².
Nie, powierzchnia tapety jest gładka i ciemna.
Do fototapety dodajemy klej i instrukcję. Inne narzędzia oferujemy osobno w wygodnym opakowaniu.
Tapetę dostarczamy w 10m rolce, na której znajduje się instrukcja obrazkowa. Klej jest częścią zestawu.

Fototapety na drzwi

Fototapeta na drzwi jest stworzona z plastyfikowanej folii PVC. Powierzchnia jest gładka i ciemna. Fototapeta jest samoprzylepna i nadaje się na drzwi z gładką powierzchnią.

Naklejki na ścianę

Naklejki na ścianę są wykonane z wytrzymałego materiału tekstylnego. Powierzchnia jest gładka i ciemna. Drukujemy drukiem UV. Używamy ekologicznych farb.
Tak, naklejki możesz nakleić również na meble lub drzwi. Powierzchnia musi być czysta, odtłuszczona i gładka. Przy użyciu mniejszej naklejki na mniej widocznym miejscu się przekonasz, że nie uszkodzi powierzchni podczas odlepiania.

Plakaty

Plakaty drukujemy na jakościowym papierze fotograficznym HP Satin 230 g/m². Powierzchnia jest ciemna i błyszcząca.
Tak, w naszej ofercie znajdziesz plakaty, które ku sobie pięknie pasują. Stwórz serię plakatów na ścianie w Twoim pomieszczeniu.
Do plakatów możesz wybrać ramy, które idealnie pasują do danych rozmiarów. Do wyboru są aluminiowe ramy w różnych kolorach. Ramy są dodatkowo płatne.

Parawany

Parawany tworzymy z jakościowego poliestrowego płótna o gramaturze 260 g/m2,które jest naciągnięte na ramę z materiału MDF. Nadruk na płótnie wykonany jest za pomocą nowoczesnej technologii lateksowego druku. Powierzchnia jest ciemna i gładka.
Przednia strona parawanu (razem z krawędziami) jest pokryta płótnem, na którym jest wydrukowany wybrany przez Ciebie motyw. Tylna strona jest wykonana z czarnego materiału.